Başlangıç Sayfası Yap

Sık kullanılanlara ekle

 

İznik'e Hoş Geldiniz

   

İznikli Zeytin Zeytinyağı Gıda Tarım Hayvancılık Turizm İnşaat İthalat İhracat San. Tic. Ltd. Şti.

 

İznikli Zeytin ve Zeytinyağı

Firmamız önce düşüncelerde sonra da Zeytin ve Zeytinyağı’nın mucizevi hikayesini bilen, buna inanan kişiler tarafından 2013 yılının şubat ayında köklerini, baharda dalları, sabahları da sofralarımızı süsleyen zeytini ile her daim ünlü olan Bursa’nın küçük incisi İznik’ten alarak kurulmuştur.

Aynı yılın Nisan ayında İznik’te açılan şubesi ile ilk defa müşterisi ile buluşmuş ve büyük beğeniler toplamıştır. İznikli Zeytin’in asıl amacı sofralarımızda her zaman yeri bulunan zeytinin ve eski zamanlardan beri kültürümüzde büyük önemi olan gerek yemeklerde gerekse sağlık ve güzellik açısından çok kıymetli olan zeytinyağının her damak zevkine hitap eden halini sizlerle buluşturmaktır.İznikli zeytin ve zeytinyağı olarak hedefimiz, ülkemizin farklı bölgelerinde bulunan sizlere daha kolay ulaşabilmek için yeni şubeler açmak ve aynı zaman da sizlere bir dokunuş uzakta bulunan internet sitemiz ile de aradığınız tadı sofralarınıza ulaştırmaktır.
 


 

   Zeytinde mucizeye inanan bir ekip ile yola çıktık, sevdiklerimize soframızda ikram ettiğimiz doğallıkta ürünü şimdi sizlerin beğenisine sunduk sağlık ve afiyet ile yolumuz bahtımız açık olsun...
Sağ olasınız her daim var olasınız....

İznikli Zeytin ve Zeytinyağı    İznikli Zeytin ve Zeytinyağı    İznikli Zeytin ve Zeytinyağı
 


Zeytinin hikayesini bilen Zeytinin kutsallığına inanan bir ekip ile yola çıkıldı sadece emek ve para değil içine sevgi katıldı doğallığı ön planda tutarak markamız oluşturuldu her anında ayrı bir hikaye yaşandı ve şimdi artık beğenilerinize sunuldu...
Zeytinin Hikayesi...

Bahar ve yaz aylarında çiçeklerle süslenen zeytin ağaçlarımız bakım ve budama döneminden sonra kasım ayında hasat ile yolculuğuna başlar;
Gün ağardıktan sonra hava kararıncaya kadar geçen sürede tek tek el ile toplanan zeytinlerimiz akşam olunca iriliklerine göre farklı boylara ayrılarak sofralık kaliteye uygun olanları depolara konmak üzere ayrılır, iriliği sofralık zeytine uygun olmayanlar ise zeytinyağı yolculuğuna başlar.
Aynı boylara ayrılarak doldurulan depolarımız uygun tuz oranında tuzlu salamura suyu dediğimiz suyun içinde periyodik bakımları ph ve tuz ölçümleri yapılmak şartı ile kendi doğal fermantasyonunu tamamladığında ki bu süre yaklaşık olarak 6 aylık bir süredir. İşlenmeye hazır hale gelince havuzlardan sepetler yardımı ile çekilir havuzdan ilk çıktığında açık kahverengi olan zeytinler hava ile temas ettikçe rengi koyulaşır.
Yaklaşık 1-2 gün bekledikten sonra rengini alan zeytinler tekrar kalibrasyon hattına alınır ve tekrar işleme öncesi kalibresi yapılır.
 

İznikli Zeytin Zeytinyağı Gıda Tarım Hayvancılık Turizm İnşaat İthalat İhracat San.Tic.Ltd.Şti.
Merkez Adresi : Mustafa Kemal Paşa Mah. Yeni Zeytin Hali A Blok No:1 İznik Bursa
Mağaza Adresi : Atatürk cad. No:75 İznik Bursa
Tel : +90 (224) 757 15 70
Fax : +90 (224) 757 15 70
Email : info@izniklizeytin.com.tr   -    www.izniklizeytin.com.tr


 

İznikli Zeytin ve Zeytinyağı
 
İznikli Zeytin ve Zeytinyağı
 
İznikli Zeytin ve Zeytinyağı
 
İznikli Zeytin ve Zeytinyağı
 

 
İznikli Zeytin ve Zeytinyağı
 
İznikli Zeytin ve Zeytinyağı
 
İznikli Zeytin ve Zeytinyağı
 
İznikli Zeytin ve Zeytinyağı
 

 

İznikli Zeytin ve Zeytinyağı

İznikli Zeytin ve Zeytinyağı

İznikli Zeytin ve Zeytinyağı

İznikli Zeytin ve Zeytinyağı

 
 

 

  Sayfanın Son Değiştiriliş Tarihi::

Yukarı Çık   
 

  

Copyright © İznik Dizayn  - 2010                     Bu Site   İyad   Kurucu Üyesidir