Başlangıç Sayfası Yap

Sık kullanılanlara ekle

 

İznik'e Hoş Geldiniz

   

İznik'te Güncel... İZGİAD'dan Dayanışma Yemeği 15 Mayıs 2010

Genç İş Adamları Gündem Belirledi

     Kısa adı İZGİAD olan İznik Genç İşadamları Derneği, Darka sosyal tesislerinde Cumartesi günü yaptığı toplantı ve gecesinde verdiği dayanışma yemeği ile dikkat çekti.
   Mehmet Kumcu başkanlığında,Yüksel Öktem, Aziz Bilgin, Uğur Ünsal Güngör, Hasip Kıran, Hüseyin Avni Çakır ve Cem Arslan’dan kurulu dernek yönetiminin başarılı girişimleri ile Marmara Genç İşadamları Federasyonuna üye 40 ilçeden yöneticilerinin ağırlandığı olağan genel kurul toplantısı güne damgasını vurdu.  
   Ülke ve ilçelerin ekonomisinin konuşulduğu toplantı sonunda 40 ilçeden gelen yöneticiler  İznik içinde dernek yönetiminin organizasyonu ile kültür gezisine katıldı.
   TÜGİG genel başkanı Erkan Gürol, Körfez Genç İşadamları derneği üyeleri, İzmit Genç İşadamları derneği üyeleri, Karacabey Genç İşadamları derneği üyeleri, M.K.Paşa Genç İşadamları derneği üyeleri, Bursa Genç İşadamları derneği üyeleri, Bolu Genç İşadamları derneği üyeleri, Zonguldak Genç İşadamları derneği üyeleri, Sakarya Genç İşadamları derneği üyelerinin yoğun katılımı ile gece gerçekleşen dayanışma yemeğinde ise katılım göz doldurdu. Tüm protokol’ün katıldığı gecede siyasilerin olmayışı dikkat çekti. Başarılı üyelerin plaket ile ödüllendirildiği gecede ayrıca, 60 üyesi bulunan İZGİAD’a yeni kayıt olan İsmail Uslu, Ecz.Emine Özsin, Osman Yağcıoğlu, Oğuzhan Aydöndü ve Fatih Çolak’a rozetleri takdim edildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  
 

Copyright © İznik Dizayn  - 2010                     Bu Site   İyad   Kurucu Üyesidir